Hakkımızda

Clearity tekstil ve deri sektörlerine, boyar madde, yardımcı kimyasallar ve yıkama kimyasal maddelerini üretir ve geliştirir. Kendi üretiminin yanı sıra Asutex firmasının Türkiye yetkili bayisidir.

2009’daki kuruluşundan bu yana Clearity yüksek büyüme hızı ve yenilikçi yaklaşımı, sektörel gereksinimleri hızlı algılayıp çabuk yanıt veren esnek yapısıyla sektörün liderlerinden olmaya adaydır.

Vizyonumuz

Entegre Yönetim Sistemi politikamız doğrultusunda, tekstil ve deri sektörlerinde gereksinim duyulan kimyasallara kaliteli, ileri teknoloji ürünler ile cevap verebilen ve bu ürünlerin geliştirilmesinde katkıda bulunmayı amaçlayan sektöre ve çevreye duyarlı, öncü bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Clearity Kimya olarak, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001’in prensiplerini ve şartlarını yerine getirerek, Entegre Yönetim Sistemi’nin uygunluk yükümlülükleri doğrultusunda sürekli iyileştirilmesini sağlamak, müşterilerimizle birlikte büyüyerek, onların daha üretken, büyüme hızı yüksek dünya firmaları olmalarına destek olarak, sektöre karşı olan sorumluluklarını müşteri memnuniyeti aracılığıyla yerine getirmektir. 

Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni

Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10. maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla CLEARİTY KİMYA TEKSTİL PAZARLAMA SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. tarafından hazırlanmıştır.

CLEARİTY KİMYA TEKSTİL PAZARLAMA SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.'ne ait olan www.clearity.com.tr internet sitesinde hiçbir kişisel veri otomatik veya otomatik olmayan yollarla toplanmamakta ve işlenmemektedir.

Kanunun ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. Maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usulve Esasları Hakkında Tebliğe” göre Yeşiltepe O.S.B. Mah. Kuzey Cad. No :6 Ergene Tekirdağ adresine yazılı olarak gönderebilir veya info@clearity.com.tr e-posta adresine iletebilirsiniz.